"Mama i Tata to najpiękniejsze słowa świata"- Święto Rodziny i uroczyste pożegnanie absolwentów

"Mama i Tata to najpiękniejsze słowa świata"- Święto Rodziny i uroczyste pożegnania absolwentów z piosenkami z Akademii Pana Kleksa!
Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi naszego przedszkola, dziś szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej. 21-22.06.2022r.  dzieci z najstarszych grup pożegnały się z przedszkolem. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Łucja Wieczorek która dziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów w szkole, natomiast rodzicom dziękowała za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola.
 Następnie rozpocząl sie występ w rytm piosenek z  "Akademii Pana Kleksa". Dzieci dały z siebie wszystko i pięknie wystapiły przed swoimi rodzicami. Przedszkolaki uroczystym koncertem, chciały podziękować swoim Rodzicom za wszystkie wspaniałe chwile opiekę i troskę. Rodzice wsłuchiwali się w słowa piosenek, poprzez które przedszkolaki wyrażały swą miłość. Być Rodzicem to wielka odpowiedzialność i WIELKIE SZCZĘŚCIE – pewnie dlatego nasi Goście byli bardzo wzruszeni podczas uroczystości.
  Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy naszym sześciolatkom – POWODZENIA W SZKOLE!