"Koncert nad koncertami - czyli letnie klimaty dla mamy i taty" oraz uroczyste pożegnanie absolwentów naszego przedszkola

Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, dziś szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej.
12 czerwca  dzieci z najstarszych grup pożegnały się z przedszkolem. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Łucja Wieczorek która dziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów w szkole, natomiast rodzicom dziękowała za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola.

W kolejnej części odbył się wspaniały koncert. Choć Dzień Mamy – w kalendarzu już minął, Dzień Ojca – jeszcze przed nami. Z okazji tych ważnych dat, dzieci z „Akademii Pana Kleksa” przygotowały niezapomniany koncert pt. „Koncert nad koncertami czyli letnie klimaty dla mamy i taty”. Dzieci uroczystym koncertem, chciały podziękować swoim Rodzicom za wszystkie wspaniałe chwile oraz za opiekę i troskę. Rodzice wsłuchiwali się w słowa piosenek i wierszy, poprzez które Przedszkolaki wyrażały swą miłość. Oczywiście najważniejszym słowem i gestem najczęściej powtarzanym przez dzieci było – SERCE. Być Rodzicem to wielka odpowiedzialność i WIELKIE SZCZĘŚCIE – pewnie dlatego nasi Goście byli bardzo wzruszeni podczas uroczystości.

Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy naszym sześciolatkom – POWODZENIA W SZKOLE!