NASI ABSOLWENCI !!!

Skończył się właśnie okres pięknych, dziecięcych lat, które mieliście przyjemność spędzić w naszym przedszkolu. Mamy nadzieję, że spędziliście w przedszkolu lata, które przyniosły Wam wiele radości i zadowolenia. Już niedługo z przedszkolaków staniecie się uczniami. Wyfruwacie spod naszych opiekuńczych skrzydeł, tak jak ptaki wyfruwają z gniazda, gdy czują się już na tyle duże i silne, by o własnych siłach opuścić bezpieczne miejsce. Szkoła to dla was wyzwanie. To miejsce, gdzie będziecie mogli doskonalić swoje wiadomości i umiejętności. Tam poznacie nowych przyjaciół i nauczycieli. Tam też, upłyną wam kolejne lata życia.
JESTEŚMY Z WAS DUMNE. Jesteśmy też pewne, że poradzicie sobie na nowej drodze obowiązków szkolnych. Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce, abyście byli dumą dla rodziców i przykładem dla innych dzieci. Gratulujemy rodzicom tak wspaniałych, mądrych, twórczych i inteligentnych dzieci.

Życzymy wam słonecznych, bezpiecznych i  udanych wakacji.