„Niech dla wszystkich dzieci zawsze słońce świeci" - Dzień Dziecka

W tym uroczystym dniu dzieci ze wszystkich grup gromadziły się na placu przedszkolnym już od wczesnych godzin porannych. Rozbrzmiewała wesoła dziecięca muzyka zapraszająca do tańca i wspólnej zabawy. Od godziny 10:00 wszystkie dzieci bawiły się wraz z nauczycielkami „animatorkami” uczestnicząc w przeróżnych zabawach. Chętne dzieci pasjonujące się malarstwem, rysunkiem realizowały swoje marzenia ujawniając swój talent plastyczny na warsztatach plastycznych pod kierunkiem swoich pań. Bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się chusta animacyjna, puszczanie baniek mydlanych oraz rozwijanie sprawności fizycznej podczas pokonywania toru przeszkód.  Pełni wrażeń, emocji, radości, zadowolenia nasze przedszkolaki wróciły do swoich sal i tam czekał na nich słodki poczęstunek. Na zakończenie dzieci przyjęły od wszystkich dorosłych z przedszkola najlepsze życzenia.

Z okazji Dnia Dziecka życzymy: „Niech dla wszystkich dzieci zawsze słońce świeci!!!"