"Przedszkolaki dla Niepodległej"

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, a także wpajamy szacunek do symboli polskich. Dlatego też 10 listopada w naszym przedszkolu „AkademiaPanaKleksa” odbyły się uroczyste obchody Święta Niepodległości. Dzieci wraz z paniami przygotowały piękne wiersze patriotyczne, piosenki oraz tańce. Wszystkie dzieci tego dnia wyglądały odświętnie i uroczyście. O godzinie 11:11 wszystkie dzieci oraz pracownicy naszego przedszkola przystąpili do akcji #Szkoladohymnu i odśpiewali uroczyście hymn Polski "Mazurek Dąbrowskiego". Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach dzieci uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.