"Żegnaj, lato, na rok, stoi jesień za mgłą..."

22 września nasze kochane przedszkolaki uroczyście pożegnały lato i powitały jesień. Nadejście jesieni, kolejnej pory roku, było doskonałą okazją do wspólnej zabawy. Dzieci oraz pracownicy przedszkola zebrali się, aby uroczyście pożegnać Panią Lato. Wszystkie grupy przedszkole przybyły na spotkanie, przebrane w różnobarwne kolory jesieni oraz barwne kapelusze. Następnie pojawiła się postać Pani Jesieni, która przy melodii powitała nasze przedszkolaki. Głośne oklaski powitały złotą Panią Jesień. Zapanowała radosna atmosfera a pogoda sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu. Tego dnia wraz z nami bawiła się „Mała Orkiestra Dni Naszych”, było nam bardzo miło usłyszeć naszych zaprzyjaźnionych muzyków po tak długiej przerwie. Bogato zastawiony stół biesiadny umilił wspólnie spędzony czas.