"Czerwień to miłość, biel serce czyste, piękne są nasze barwy ojczyste"

Cieszymy się ogromnie, że nasze przedszkolaki z Publicznego Przedszkola Nr 2 "Akademia Pana Kleksa" wzięły udział w wspaniałych warsztatach z okazji Narodowego Święta Flagi!
Serdeczne podziękowania dla Pani Barbary Kupczyk-Mikulskiej oraz Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie za zorganizowanie tak wspaniałych zajęć. Dzieci miały okazję obejrzeć film "Symbole Narodowe", zagrać w gry planszowe oraz odpowiadać na wszystkie pytania zadawane przez Panią Basię. Celem warsztatów było przede wszystkim kształtowanie szacunku do flagi oraz zrozumienie jej symboliki i znaczenia.
Tego dnia wszystkie nasze przedszkolaki świetnie się bawiły i uczyły, co widać było po uśmiechach na ich twarzach i pozytywnych emocjach podczas zajęć.