Misie

 • "Bal Karnawałowy na królewskim dworze, gdzie każdy dobrze bawić się może"

  Nadszedł długo oczekiwany dzień dla Naszych Misiów, a mianowice BAL KARNAWAŁOWY. Przedszkolaki w kolorowych strojach wróżek, rycerzy, księżniczek, piratów..., nie sposób wymienić tych wszystkich wspaniałych przebrań, bawiły sie przy dźwiękach różnych piosenek. Radości i uśmiechu było, co niemiara. Oczywiście, w tym dniu nie mogło zabraknąć również zabaw muzycznych, ruchowych, a także konkursów, które wywoływały u Misiów wiele emocji i pozytywnej energii. Szkoda, że ten dzień skończył sie tak szybko. 

  Czytaj Więcej o: "Bal Karnawałowy na królewskim dworze, gdzie każdy dobrze bawić się może"

  2020-02-12

 • Dzień Babci i Dziadka ♡

  Na ten dzień czekaliśmy długo.. Za nami wiele przygotowań, wiele prób..nasze małe,dzielne Misie świetnie sobie z tym zadaniem poradziły! Nadszedł ten dzień, 27 stycznia..nasze Przedszkole odwiedzili Ci jedni z najważniejszych. Babcia i Dziadek! Misie pięknie wyglądały a przede wszystkim przepięknie występowały przed swoimi najukochańszymi Babciami oraz Dziadkami! Po przedstawieniu zaprosiliśmy naszych gości do wspólnych muzycznych i tanecznych zabaw! Na koniec Misie wręczyły prezenty. Uśmiech na twarzach Babć oraz Dziadków mówił sam za siebie. Dziękujemy, że byliście z nami tego dnia! 

  Czytaj Więcej o: Dzień Babci i Dziadka ♡

  2020-02-06

 • "Wśród nocnej ciszy, głos się rozchodzi.. Wstańcie pasterze, Bóg się Wam rodzi!"

  W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, 19.12.2019r. w naszym Przedszkolu odbyła się uroczysta Wigilia.. Jak nakazuje tradycja zaczęlismy od przełamania się opłatkiem oraz złożenia sobie nawzajem ciepłych, świątecznych życzeń. Wszycy odświętnie ubrani, zasiedliśmy do wspólnego, pięknie zastawionego stołu na którym pojawiły się tradycyjne potrawy wigilijne. Nie zabrakło czerwonego barszczu, pierogów z kapustą i grzybami oraz makowca i piernika. Aby jak najlepiej przeżyc czas wigilijny, odwiedził nas specjalny gość. Pan Mateusz zagrał dla nas na gitarze piękne kolędy.. Spędziliśmy cudowny czas w przyjaznej i miłej atmosferze, którą zapamiętamy na długi, długi czas.. Wszystkim życzymy Wesołych Świąt !!!

  Czytaj Więcej o: "Wśród nocnej ciszy, głos się rozchodzi.. Wstańcie pasterze, Bóg się Wam rodzi!"

  2019-12-20

 • "Łańcuchowy zawrót głowy.."

  17.12.2019 r. w naszej grupie odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe pod hasłem "Łańcuchowy zawrót głowy". Do naszego przedszkola przybyły najbliższe osoby Misiaczków aby spędzić wspólnie ten magiczny czas. Poznaliśmy symbole świąt, które wieszamy na choince.. śpiewaliśmy wspólnie kolędy oraz to co najważniejsze, każdy stworzył swój piękny i niepowtarzalny łańcuch choinkowy. Przeżyliśmy wspólnie piękny i magiczny czas, który jeszcze mocniej wprowadził nas w zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Na ten czas, jeszcze raz, życzymy wszystkim Wesołych Świąt !!!

  Czytaj Więcej o: "Łańcuchowy zawrót głowy.."

  2019-12-19

 • Świąteczne pieczenie babeczek

  Aby jak najpełniej poczuć klimat i magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia postanowiliśmy upiec świąteczne babeczki. Nic tak nie poprawia nastroju jak zapach pieczonego ciasta. "Misie" przygotowały wszystko same..od połączenia składników po dekorację babeczek. Każdy mógł spróbować pracy z mikserem co było bardzo emocjonujące. Na koniec babeczki udekorowaliśmy pysznym budyniem oraz pięknymi dekoracjami. Efekt końcowy wyszedł fantastyczny!

  Czytaj Więcej o: Świąteczne pieczenie babeczek

  2019-12-19