Misie

 • Święto optymizmu :)

  To był dzień wesołych zabaw i uświadomienia, jak ważne jest pozytywne nastawienie w życiu. Dzieci cieszyły się z uroczystych posiłków, oraz z deseru którym był prawdziwy tort. Nie zabrakło opowiadania wesołych żartów, oraz zabaw na świeżym powietrzu, np. z chustą animacyjną. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i życzymy wszystkim dużo optymizmu! :)

  Czytaj Więcej o: Święto optymizmu :)

  2021-05-10

 • Dzień Flagi

  „Czerwień to miłość, biel serce czyste, 

                                         piękne są nasze barwy ojczyste”.

   

                                      2 maja obchodzony jest Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

  Tego dnia chłopcy i dziewczynki ubrani byli w galowe stroje. Przypomnieli sobie, że są Polakami a Polska to ich Ojczyzna. Cała grupa wykonała także pamiątkowe flagi.

  Czytaj Więcej o: Dzień Flagi

  2021-05-04

 • Program "Czyste powietrze wokół nas"

  Grupa Misie brała udział w programie "Czyste powietrze wokół nas". Jest to program przedszkolnej edukacji antytytoniowej. Założeniem programu jest ochrona dzieci przed szkodliwym wpływem dymu tytoniowego. Program ten stanowi pierwsze ogniwo w cyklu programów antytytoniowych. Program ma charakter profilkatyczny, ale przede wszystkim ma na  celu wykształcenie u dzieci świadomej postawy ochrony własnego zdrowia w sytuacjach, gdy są skazane na bezpośredni kontakt z palącymi. Misie chętnie brały czynny udział w realizacji programu. Program ten przyczynił się do wzrostu kompetencji na temat zachowań antytoniowych. 

  Czytaj Więcej o: Program "Czyste powietrze wokół nas"

  2021-05-04

 • Dzień Ziemi

  22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. Jest to akcja prowadzona corocznie wiosną, mająca na celu promowanie postaw proekologicznych. W tym dniu należy przypominać społeczeństwu, jak kruchy jest ekosystem naszej planety. Dzieci w przedszkolu uczą się dbania o przyszłość ziemi, poprzez niezaśmiecanie środowiska, segregację śmieci i sadzenie roślin. Od dziś w naszej sali mamy własny zielnik, a w nim bazylię, szpinak i miętę. Na oknie od zewnątrznej strony mamy kolorowe kwiaty, tj. Bratki, Stokrotki, Prymulki. Wszyscy bądźmy EKO ! 

  Czytaj Więcej o: Dzień Ziemi

  2021-04-22