Tygryski

 • Dzień kobiet

  Dzień kobiet! Dzień kobiet!

  Niech każdy się dowie, 

  że dzisiaj święto dziewczynek!

  Uśmiechy są dla nich

  zabawa i taniec.

  Piosenka z radia popłynie!

  08.03.2023 r. obchodziliśmy w naszej grupie Dzień kobiet - wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych małych jak i dużych.  Jest to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami. Chłopcy zaśpiewali Sto lat i wręczyli niespodzianki. Był to dzień pełen wrażeń i pozytywnych emocji.

  Czytaj Więcej o: Dzień kobiet

  2023-03-20

 • Sensoplastyka

  W dniu 01.03.2023 r. w naszej grupie odbyły się zajęcia z sensoplastyki, dzięki czemu pobudziliśmy wszelkie możliwe zmysły. Do zajęć użyte były takie produkty spożywcze jak: groch i soczewica. Sensoplastyka wpływa na optymalny rozwój całego organizmu. Aktywność sensoplastyczna nie ogranicza, lecz wspiera rozwój kreatywności oraz twórczego myślenia. Nasze tygryski miały czas na kreatywne pomysły oraz wspaniałą zabawę.

  Czytaj Więcej o: Sensoplastyka

  2023-03-20

 • Walentynki w przedszkolu

  W dniu 10 lutego 2023 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu - Walentynki "Serduszko pełne miłości". W tym dniu dominował w naszej grupie kolor czerwony, poznaliśmy tradycje święta walentynek. Tygryski okazywały sobie wzajemnie przyjaźń, radość z przebywania ze sobą. Jest to wspaniała okazja do okazania naszym przyjaciołom jak bardzo ważni są dla Nas. Nie zabrakło również słodkiej niespodzianki, którą dzieci zostały poczęstowane.

  Czytaj Więcej o: Walentynki w przedszkolu

  2023-02-19

 • Bal Karnawałowy

  W dniu 09.02.2023 w przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Bajkowe postacie przekraczały próg udekorowanej balowej sali, z radosnym uśmiechem. Wszyscy chętnie pląsali przy szalonych rytmach. Nie zabrakło smakowitych przekąsek przy karnawałowym stole. Wykonane zdjęcia przypomną nam radosne chwile ❤️.

  Czytaj Więcej o: Bal Karnawałowy

  2023-02-13

 • Sensoplastyka

  Czym jest sensoplastyka? Najprościej można powiedzieć, że jest to plastyka, w której angażowane są do pracy zmysły dziecka. Tym razem do zabawy wykorzystaliśmy mąkę, wodę i barwnik. Dzieci najpierw przesypywały suchą mąkę i to dawało im miłe doznania. Natomiast po dolaniu wody i ugniataniu ciasta, dzieci stwierdziły, że palce się sklejają. To było nowe doświadczenie! Stopniowo dosypywaliśmy mąkę, aż udało się każdemu dziecku ulepić "pączek" w rumianym kolorze. W szatni została zorganizowana wystawa naszych "pączków". Brawo "Tygryski"! ❤️

  Czytaj Więcej o: Sensoplastyka

  2023-02-08

 • "Malii Einsteini" - eksperymenty z lodem i śniegiem

   3 lutego w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty pt. "Mali Einsteini"- niesamowite eksperymenty z lodem i śniegem. Podczas zajęć nasze Tygryski poznawały techniki chemii oraz fizyki. Podczas warsztatów przedszkolaki mogły same eksperymentować z lodem i śniegiem a efekty wykonanych prac zabierały ze sobą do domu. Warsztaty pobudziły naszą ciekawość do dalszego eksperymentowania. 

  Czytaj Więcej o: "Malii Einsteini" - eksperymenty z lodem i śniegiem

  2023-02-05