Tygryski

 • Dzień Postaci z Bajek.

  Bajki to temat bardzo bliski dzieciom. 7 listopada wszyscy przyszli do przedszkola w przebraniach bohaterów z bajek.  Nasza grupa reprezentowała bajkę "Kubuś Puchatek". Mieliśmy wybraną piosenkę z tej bajki, do której nasi mali bohaterowie wspólnie stawiali dom i obsadzali go kwiatami. Tak chcieliśmy pokazać, że wzajemna współpraca i szacunek do przyjaciół są wartościami bezcennymi. Razem możemy wszystko ♥️

  Czytaj Więcej o: Dzień Postaci z Bajek.

  2022-11-09

 • Przedszkole pamięta.

  W ramach ogólnopolskiej akcji "Szkoła pamięta", nasza grupa również wybrała się do Pomnika Poległych Bohaterów przy rzece Wildze w Garwolinie. Celem tego wyjścia było upamiętnienie tego ważnego miejsca, oraz rozbudzanie w dzieciach szacunku do takich miejsc i podtrzymywanie zwyczaju zapalenia symbolicznego światelka. 

  Czytaj Więcej o: Przedszkole pamięta.

  2022-11-09

 • Pasowanie na Przedszkolaka

  26 października odbyło się uroczyste Pasowanie Przedszkolaka. Wszystkie dzieci które w tym roku szkolnym dołączyły do społeczności przedszkolnej, otrzymały dyplomy wręczane przez Panią Dyrektor Przedszkola. Duży ołówek w rękach Pani Dyrektor, poświadczał fakt, że wszystkie dzieci są już członkami Akademii Pana Kleksa. Nasza grupa Tygryski, wykonała część artystyczną - wiersze, śpiew i taniec, pokazując jak wiele umiejętności już mamy opanowanych. Nie zabrakło też poczęstunku i uroczystego świętowania przy stole nakrytym białym obrusem.  Gratulujemy!

  Czytaj Więcej o: Pasowanie na Przedszkolaka

  2022-10-26

 • Dzień Chłopaka

  30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. W naszej grupie dzieci uczestniczyły w wesołych zabawach, których głównymi bohaterami byli chłopcy, np. "Kosmiczna Podróż" czy "Psi Patrol". Chłopcy otrzymali upominki - małe auta, oraz głośne "Sto lat" w wykonaniu dziewczynek i pań. Jeszcze raz życzymy wszystkim chłopcom wszystkiego najlepszego! 

  Czytaj Więcej o: Dzień Chłopaka

  2022-10-03