Materiały edukacyjne - Maj

• Materiały edukacyjne - Maj

- Wpis z dnia 16.03.2020r.

W związku z sytuacją, która ma obecnie miejsce, chcemy dołożyć wszelkich starań, aby ten czas spędzony przez naszych wychowanków w domu był nie tylko spokojny, ale też był okazją do zdobywania wiedzy z Państwa pomocą. W tym miejscu znajdziecie Państwo materiały tj.; karty pracy, ciekawe linki, pomysły, itp., które mogą stanowić pomoc oraz inspirację do efektywnego wykorzystania tego czasu :)

Drodzy Rodzice w zakładkach: zabawa bez zabawek, MasterChef Junior, Smerfne eksperymenty, Zdrowo i sportowo, Dzieci trenują w domu - akcja Zdrowo i Sportowo - sukcesywnie będą się pojawiać nowe materiały. Proszę zaglądać codziennie.

Mile widziana jest aktywność Państwa pociech na fanpage "Akademia Pana Kleksa" pod postem "Co dzisiaj u Was słychać".  Będzie nam bardzo miło.

Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe zdjęcia, jest nam bardzo miło.

Pozdrawiamy i mocno ściskamyPocałunek

- Wpis z dnia 23.03.2020r.

Drodzy Rodzice w tym tygodniu będziemy wstawiać materiały w jednej zakładce na każdy dzień. Ponieważ i my uczymy się jak to wszystko zrobić, aby było dla Państwa w prosty sposób dostępne. Wcześniejsze zakładki w/w będą również dostępne i sukcesywnie dodawany materiały w miarę naszych możliwości.

Pozdrawiamy i mocno ściskamyPocałunek

Czytaj Więcej o: Materiały edukacyjne - Maj