Tydzień IV - Marzec 23.03.2020 - 27.03.2020

 • Wierszyk "Bocian i żaba"

  Drodzy Rodzice,

  zapraszamy na kolejną porcję pięknych wierszyków! Tym razem "Bocian i żaba" Agnieszki Frączek. Zachęcamy do rozmowy z dzieckiem na temat wierszyka oraz zadawania pytań do przeczytanego utworu. W załączniku znajdziecie tekst wierszyka oraz kilka propozycji w jaki sposób możemy urozmaicić naszym małym pociechom czas spędzony przy czytaniu :) 

  Czytaj Więcej o: Wierszyk "Bocian i żaba"

  2020-03-24

 • Rozpoczynamy tydzień z wiosenną łąką!

  Drodzy Rodzice,

  w związku z rozpoczynającym się tygodniem oraz kolejnym tematem kompleksowym jakim jest "Wiosenna łąka", zachęcamy do rozmowy z dzieckiem na temat łąki. Pomocą powinna służyć nam ilustracja edukacyjna przedstawiająca łąkę. Dodatkowym, ciekawym rozwiązaniem mogą być także zagadki  tematyczne, dzięki którym dziecko słucha i odgaduje zagadki o łące. Wymienia co na niej się znajduje oraz układa zdania proste o tym, co o niej wie. W załączniku znajdują się materiały, które pomogą zrealizować dany temat. Mrugnięcie

  Czytaj Więcej o: Rozpoczynamy tydzień z wiosenną łąką!

  2020-03-23

 • Witamy Wiosnę!

  Kochane Misie, przyszła do nas długo wyczekiwana wiosna. Niestety z przyczyn niezależnych od nas nie mozemy przywitać jej w naszym przedszkolu. Mamy taki pomysł, abyście przywitali ją w swoich domach wraz z rodzicami, rodzeństwem. Fajnie byłoby jakby każdy z Was założył coś zielonego. Miło nam będzie jak będziecie wstawiać swoje zdjęcia na naszym Facebooku pod postem CO DZIŚ U CIEBIE SŁYCHAĆ. Miłej zabawy. Pozdrawiamy gorąco!

  Czytaj Więcej o: Witamy Wiosnę!

  2020-03-23