Misie

 • Wycieczka do Kurkowa i sadu.

  Nareszcie mogliśmy pojechać na wycieczkę przedszkolną! Jako że z końcem lata wiąże się intensywna praca w ogrodzie i zbiór owoców i warzyw, postanowiliśmy poznać pracę ogrodnika. Dzieci z zainteresowaniem słuchały pana Kazimierza, który obwoził nas po swoim sadzie wagonikami ciągniętymi przez traktor. Każde dziecko mogło nabierać jabłek prosto z drzewa. Nastepnie pojechaliśmy do Kurkowa, gdzie panie animarki przeprowadziły z dziećmi wesołe zabawy ruchowe w ogrodzie, oraz oprowadziły wycieczkę po terenie, gdzie w zagrodach można było podziwiać piękne kurki, koguty i inne skrzydlate zwierzęta. Pogoda dopisała, a dzieci wracały z uśmiechniętymi buziami :) 

  Czytaj Więcej o: Wycieczka do Kurkowa i sadu.

  2021-09-15

 • Pożegnanie lata.

  Wspólnie postanowiliśmy cieszyć się ostatnimi dniami lata na świeżym powietrzu. Nadchodząca jesień ma również swoje uroki, o czym przekonaliśmy się dekorując scenę przyniesionymi przez dzieci skarbami jesieni. Przedszkolaki ustrojone w kolorowe wianki, obejrzały teatrzyk w wykonaniu personelu pt "Rzepka". Następnie zagrała przyjezdna "Orkiestra Dni Naszych". To była wspaniała uroczystość.

  Czytaj Więcej o: Pożegnanie lata.

  2021-09-20

 • Dzień Przedszkolaka

  Jednym z ulubionych przez dzieci dni w roku szkolnym, jest Dzień Przedszkolaka. W tym dniu staramy się sprawić dzieciom jak najwięcej radości. Dlatego zaprosiliśmy do nas panią, ktora przywiozła ze sobą alpaki. Dzieci mogły podejść blisko, a nawet pogłaskać lub nakarmić zwierzę. Następnie wypuszczone były w górę balony z marzeniami dzieci. Po powrocie do sali kontunuowaliśmy wesołe zabawy z muzyką i balonami. To był kejny miły dzień w przedszkolu.

  Czytaj Więcej o: Dzień Przedszkolaka

  2021-09-20