"Wielkanocne zajączki" - poniedziałek 06.04.2020 r.

Dzień dobry Misie!

Zaczynamy nowy tydzień. Tydzień, który będzie niesamowity a dlaczego? Ponieważ zbliżają się Święta Wielkanocne! Jesteście gotowi? A więc zaczynamy! :)

1. Ubieramy się samodzielnie!

Ostatnio ćwiczyliśmy z Liskiem jak prawidłowo myć ręce.. a dziś spróbujemy samodzielnie się ubierać! Co wy na to, aby ktoś Wam w tym pomógł? Spójrzcie tylko jakie to proste!

2. Zabawa ruchowa "Głowa, ramiona, kolana, pięty"

A teraz czas się trochę poruszać! Oto nowa zabawa ruchowa, która będzie nam towarzyszyła w tym tygodniu :)

3. Emocje między nami :)

O tym już chyba nie musimy Wam przypominać :) Czas na rozmowę o waszych emocjach. Jak się dziś czujecie?

Emocje

4. "Normy i zasady w naszej rodzinie"

Przyszedł czas na poważne rozmowy. Zachęcamy do ustalenia i wprowadzenia w Waszej rodzinie norm do których wszyscy członkowie rodziny będą się stosować. Możemy spisać je na kartce papieru lub wykonać obrazek na którym takie normy się znajdą. W załączniku znajdziemy więcej informacji na ten temat.

Normy i zasady

5. Wiersz pt. : "Wielkanocne zajączki" M. Lewicka

Zapraszamy do zapoznania się z wielkanocnym wierszykiem pt. : "Wielkanocne zajączki". Wierszyk oraz pytania, które pomogą nam w rozmowie na jego temat znajdziemy w załączniku poniżej :)

6. Praca plastyczna "Pisanka"