Pieguski

 • "Czekoladowy autobus" - warsztaty kulinarne z czekoladą

  Czekoladowy Autobus

           7 Czerwca w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty kulinarne pt.              „Czekoladowy autobus”. Ogromnym zdziwieniem było dla wszystkich jak okazało się że zabawy kulinarne odbędą się w najprawdziwszym w świecie autobusie, specjalnie przygotowanym do wspólnego gotowania. Gdy już wyruszyliśmy w czekoladową podróż, „Pieguski” zobaczyły ogromny owoc kakaowca, degustowały czekoladę gorzką, mleczną oraz białą, wykonały czekoladki w specjalnych sylikonowych formach i czekoladki własnego pomysłu. Na koniec każdy z uczestników otrzymał „Dyplom mistrza czekolady”, a autobus wyruszył w świat  do innych dzieci a być może do  fabryki znanego wszystkim Willego Wonki?.

  Czytaj Więcej o: "Czekoladowy autobus" - warsztaty kulinarne z czekoladą

  2024-06-09

 • Urodziny Igi

   

  Tort

  Pod koniec maja Siedem lat skończyła Iga.

  Samych pięknych dni ,radości w serduszkach ,dobrych kolegów i koleżanek ,ciekawych zabaw, wszystkiego najlepszego dla Ciebie Igo. 

  Czytaj Więcej o: Urodziny Igi

  2024-06-09

 • Dzień Dziecka 2024

  Pieguski dziękują  za zaproszenie przez dyrektora i pracowników Banku PKO BP z okazji Miedzynarodowego Dnia Dziecka .Świetnie bawiliśmy się na terenie tak poważnej instytucji .Pani dyrektor zorganizowała spotkanie w sali konferencyjnej ,przekazała wiele ciekawych informacji na temat pracy w banku ,zabezpieczeń banknotów. Wspólnie liczyliśmy pieniadze  różnymi metodami .Na zakończenie  pani Żyrafa  pożegnała nas balonikami

  Czytaj Więcej o: Dzień Dziecka 2024

  2024-06-06

 • "Franek z gitarą"- spotkanie z muzyką.

   

         ADMIRA Juanita gitara klasyczna 4/4

   

          17 maja „Pieguski” odwiedził gitarzysta – Franek Gryziecki który na co dzień jest bratem Helenki i również absolwentem naszej Akademii. Dzięki Franiowi mieliśmy okazje obcować z żywym instrumentem, dowiedzieliśmy się również jak zbudowana jest gitara, w jaki sposób zapisujemy muzykę oraz jak różne mogą być instrumenty strunowe.

  Najwspanialszy jednak był moment samego słuchania utworów które zagrał dla nas Franciszek.

               Bardzo dziękujemy mamie Pani Basi Gryzieckiej i oczywiście samemu Franiowi za poświęcony nam czas!

  Czytaj Więcej o: "Franek z gitarą"- spotkanie z muzyką.

  2024-05-19