Misie

 • Dzień Pluszowego Misia

  Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzimy 25 listopada już od 2002 roku, kiedy to Pluszowy Miś świętował swoje setne urodziny. Pierwsza pluszowa zabawka powstała w 1902 roku w Nowym Yorku, a na cześć prezydenta USA Teodora Roosevelta (który podczas polowań nie zgodził się na zastrzelenie młodego niedźwiadka) została nazwana Teddys Bear. Obecnie pluszowe misie uznawane są za jedną z najpopularnirjszych zabawek na świecie.

  Czytaj Więcej o: Dzień Pluszowego Misia

  2019-01-22

 • Pieczemy ciasteczka

  Zgodnie z predświąteczną tradycją, nasze maluszki przygotowały pyszne pierniczki świąteczne. Dzieci dowiedziały się jakie produkty zostały użyte do ciasta, oraz jakie czynności trzeba wykonać aby powstały pierniczki. Każde dziecko wykonało swoje ciastko. Po przyniesieniu z kuchni wypieczonych pierników, dzieci zachwycały się zapachem i widokiem własnych pierników.

  Czytaj Więcej o: Pieczemy ciasteczka

  2019-01-22

 • Ubieramy choinkę

  Wspólne ubieranie choinki to duża przyjemność zarówno w domu jak i w przedszkolu. Dzieci z radością wyjmowały ozdoby choinkowe z pudeł i zawieszały je na choince. Pomiędzy dziećmi panowała zgodna atmosfera i współpraca. Czsem słychać było okrzyk zachwytu nad wyjętą z pudła ozdobą np. "O Mikołaj! lub "O gwiazdka!". Taka wyjątkowa chcwila zdarza się raz w roku.

  Czytaj Więcej o: Ubieramy choinkę

  2019-01-18

 • Jasełka

  Aby razem przeżywać atmosferę świąteczną, dzieci zaprosiły do przedszkola swoich rodziców i wystąpiły dla nich w jasełkowym przedstawieniu. Był to pierwszy występ maluszków przed tak dużą publicznością. Dzieci wytrwale śpiewały i grały dla swoich kochanych rodziców, za co zostały nagrodzone gromkimi brawami.

  Czytaj Więcej o: Jasełka

  2019-01-18

 • Bal

  Dziś przedszkole zmieniło się w bajkową krainę. Podczas karnawału nasze przedszkolaki bawiły się wyśminicie. Można było dziś u nas spotkać królewny, rycerzy, zwierzątka i wiele innych postaci. Panowała radosna atmosfera.

  Czytaj Więcej o: Bal

  2019-01-18