Misie

 • Instrumenty muzyczne z owoców i warzyw

  Przedszkolaki z grupy "Misie" swoją przygodę w nowym roku szkolnym rozpoczęły od wyjątkowego spotkania! Odwiedził nas niezwykły gość, który pokazał nam jak wiele zastosowań mogą mieć owoce oraz warzywa. Stworzył z nich niesamowite instrumenty muzyczne. Radość przepełniala wszystkich. Misie były zachwycone sposobami jakimi wykonano instrumenty. Brawom nie było końca! 

  Czytaj Więcej o: Instrumenty muzyczne z owoców i warzyw

  2019-09-27

 • "Jest Święto Taty i Dzień Strażaka a dzisiaj mamy Dzień Przedszkolaka"

  20 września 2019 roku obchodziliśmy Dzień Kreatywnego Przedszkolaka. Jednocześnie rozpoczęliśmy program dzięki któremu lepiej poznamy matematykę. Zabawy matematyczne wprowadziły nas w ten zaskakujący świat. Każdy przedszkolak otrzymał również medal z którego był bardzo dumny i który upamiętnił ten wyjątkowy dzień. 

  Czytaj Więcej o: "Jest Święto Taty i Dzień Strażaka a dzisiaj mamy Dzień Przedszkolaka"

  2019-09-27

 • Ciekawe spotkanie z architektem zieleni

  24.09.2019 r. wyruszyliśmy w niezwykłą podróż do świata roślin i zwierząt. Odwiedziliśmy architekta zieleni, który opowiadał nam o różnych gatunkach roślin oraz o niezwykłych domkach dla zwierząt. W całym ogrodzie pachniało lawendą. Zobaczyliśmy jak wyglądają hotele dla owadów: motyli i biedronek. Całe spotkanie przebiegło w radosnej atmosferze. Na koniec dzieci wręczyły dyplom podziękowania za poświęcony nam czas. 

  Czytaj Więcej o: Ciekawe spotkanie z architektem zieleni

  2019-09-27

 • Jesienny Bal Witaminek

  26.09.2019 r. dzieci z grupy "Misie" uczestniczyły w Jesiennym Balu Witaminek. Tego dnia wszyscy przebrani byli w niesamowite stroje owoców i warzyw. Misie brały udział w różnorakich zabawach edukacyjnych aby jak najlepiej poznać wszelkie rodzaje warzyw oraz owoców. Dodatkowo w salach stworzyliśmy wystawę kolorowych darów sadu i ogrodu. Grupa "Misie" śmiało degustowała pyszności, które tego dnia zostały przez nich przyniesione do przedszkola. 

  Czytaj Więcej o: Jesienny Bal Witaminek

  2019-09-27

 • "Dzień Chłopaka"

  30 września, jak co roku, w "Akademii Pana Kleksa" świętowaliśmy Dzień Naszych Chłopaków. Od samego ranka dziewczynki przygotowywały niespodzianki dla kolegów z grupy. Były to krawaty, które wywołały na twarzach chłopców uśmiech i zadowolenie. Oczywiście w tym dniu nie mogło zabraknąć konkursów oraz różnorodnych zabaw muzyczno-ruchowych. Radość i uśmiech gościły na twarzach naszych przedszkolaków. Na zakończenie każdy chłopiec otrzymał drobny upominek. 

  Czytaj Więcej o: "Dzień Chłopaka"

  2019-09-30