Aktualności

 • Kampania społeczna – "PRZYTUL DZIECKO"

   
         Drodzy Rodzice, miło nam poinformować, że nasze przedszkole bierze udział i wspiera akcję #przytuldziecko 
   Celem akcji jest uświadomienie jaką siłę oraz jaką rolę ma moc tego prostego gestu. Powodów, dla których warto przytulać dziecko jest mnóstwo: redukuje stres, daje poczucie bezpieczeństwa, daje niewerbalny komunikat “jestem tu, rozumiem cię, kocham cię, troszczę się o ciebie” i wiele innych…
   
  Misją kampanii społecznej #przytuldziecko jest poprawa jakości życia dzieci.
  Chcemy osiągnąć to poprzez autorskie projekty oraz zwiększanie świadomości na temat rozwoju dzieci i korelacji pomiędzy przytulaniem, dotykiem, bliskością, obecnością, a rozwojem.
   
  Wizją kampanii społecznej #przytuldziecko jest stworzenie przestrzeni wszechstronnie wspierającej społeczność troszczącą się o rozwój dzieci.
  Pragniemy stworzyć społeczność #przytuldziecko - wspierającą się, troskliwą i skupioną wokół priorytetowej wartości, czyli rozwoju dziecka. Wspólnie zbudujemy przestrzeń pełną wartościowych treści, porad, inspiracji i wymiany doświadczeń.
   
  Zachęcamy Państwa do dołączenia się do akcji. Udział gwarantuje nam uzyskanie certyfikatu poświadczającego tytuł partnera akcji. Co miesiąc będziemy proponować Państwu darmowe tematyczne materiały edukacyjne. Chcemy wspierać rozwój dzieci, a także pomóc w edukowaniu na tematy, które poruszamy.
   
  Dziś mamy przyjemność przekazać Kajet Rozwojowy: http://przytuldziecko.pl/przytuldziecko/
  Oprócz podstawy teoretycznej, znajduje się w nim wiele zabaw i ćwiczeń, które sprawiają frajdę i stymulują rozwój dziecka. 
  Czytaj Więcej o: Kampania społeczna – "PRZYTUL DZIECKO"

  2021-01-18

 • Koncert Bożonarodzeniowy "Gwiazdko świeć, kolędo leć"

  ⭐????Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy wyjątkowy koncert świąteczny dla rodziców. Występy dzieci z pewnością wprowadzą wszystkich w radosną, świąteczną atmosferę, zachęcającą do tego by zatrzymać się chociaż na chwilę, otworzyć serca i już teraz przeżyć przedsmak zbliżających się świąt. ????????????
  Zapraszamy do obejrzenia naszego koncertu "Gwiazdko świeć, kolędo leć".????????
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Czytaj Więcej o: Koncert Bożonarodzeniowy "Gwiazdko świeć, kolędo leć"

  2020-12-22

 • Mikołajkowy zawrót głowy w Akademii

  "Mój kochany Mikołaju"
  Cały rok czekałem.
  Byłem bardzo, bardzo grzeczny
  bardzo się starałem..."
   
  4 grudnia nasze przedszkole wyjątkowy gość, Święty Mikołaj. Na spotkanie z nim przygotowywaliśmy już wcześniej, poznając jego historię, jego dobroć okazywaną poprzez obdarowywanie wszystkich prezentami, w szczególności dzieci. Wreszcie upragniony dzień na który przedszkolaki czekały z utęsknieniem. Do naszego przedszkola przybył Święty Mikołaj. Wszystkie przedszkolaki bardzo przeżywały to spotkanie, na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność i obawę. Trwało to jednak chwilę bo gdy tylko Mikołaj zaczął wręczać prezenty, na każdej buzi pojawił się szeroki uśmiech. Dziękujemy ci Święty Mikołaju za odwiedziny i wielki worek prezentów. Czekamy na ciebie znów za rok.
   

  Czytaj Więcej o: Mikołajkowy zawrót głowy w Akademii

  2020-12-04