Jeżyki

 

 

 • Tydzień rowerowy

  Przedszkolaki przypominały sobie znaki drogowe oraz zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, w okresie wzmożonego ruchu drogowego, rowerowego oraz pieszego. Przedszkolaki miały możliwość sprawdzenia swojej wiedzy,  jak w sposób odpowiedzialny korzystać z roweru czy hulajnogi, by bezpiecznie dotrzeć do przedszkola czy na plac zabaw. 

  Czytaj Więcej o: Tydzień rowerowy

  2024-05-22

 • Festiwal Piosenki o Zdrowiu 2024

  Celem nadrzędnym Festiwalu jest połączenie atmosfery zabawy z akcją rozpowszechniania i popularyzowania treści prozdrowotnych.

  Głównym założeniem Festiwalu jest motywowanie dzieci i młodzieży do pozytywnego myślenia o zdrowiu, propagowanie zasad i idei dotyczących szeroko rozumianego zdrowia, a w szczególności zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania, profilaktyki chorób, profilaktyki antytytoniowej oraz profilaktyki innych nałogów, higieny osobistej, higieny jamy ustnej i bezpiecznego wypoczynku, bezpieczeństwa na drodze oraz ochrony środowiska i ekologii.

  Czytaj Więcej o: Festiwal Piosenki o Zdrowiu 2024

  2024-05-13

 • Teatr baniek mydlanych

  7 maja do naszego przedszkola zawitał niesamowity mobilny teatr baniek mydlanych ,,Animajka”, który był ogromną atrakcją dla naszych przedszkolaków. Mogliśmy podziwiać klasyczne bańki, bańki dymne oraz ogniowe. Na dzieci co i raz spadał „deszcz” malutkich baniek. Podziwialiśmy tańczące bańki oraz wulkan z baniek. Pani Maja wykorzystując specjalne „bańkowe” sprzęty tworzyła gigantyczne bańki, węże oraz tunele. Ogromną atrakcją było również tworzenie baniek przez dzieci. Hitem kończącym ten magiczny pokaz był numer „człowiek w bańce”. Dzieci w parach wchodziły do specjalnie przygotowanej obręczy, a prowadząca przy użyciu ogromnego koła tworzyła wielką bańkę, zamykając dzieci w środku. To był naprawdę wspaniały, magiczny pokaz, gdzie głównymi bohaterkami były bańki, te zupełnie małe jak i gigantyczne, pełzające jak wąż w powietrzu i wszystkie wywoływały ogromną radość wśród dzieci.

  Czytaj Więcej o: Teatr baniek mydlanych

  2024-05-13