Nutki

 

 

 • Dzień Kobiet w Przedszkolu

  Z okazji dnia Kobiet w Przedszkolu  odbyła się uroczystość. Wszyscy mali panowie tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom uroczyste „100 lat”, a następnie wręczyli piękne prezenty. Tego dnia w przedszkolu panowała wesoła atmosfera. Było można usłyszeć taneczną muzykę, w rytm której bawiły się zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Wiele radości sprawił dziewczynką jak i chłopcom słodki poczęstunek który oczywiście został przygotowany przez chłopców.  Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło sp ędzonym czasie.

  Czytaj Więcej o: Dzień Kobiet w Przedszkolu

  2020-03-16

 • balet w przedszkolu

  Nasze przedszkole odwiedziła pani Aleksandra Wojtanowicz-Piętowska, która przeprowadziła zajęcia baletowe.

  •  Baletowe to nauka podstaw tańca klasycznego wzbogacona o zabawy muzyczno-ruchowe. 
  • Celem zajęć jest wyrobienie u dzieci nawyku trzymania prawidłowej postawy ciała
   i równowagi oraz rozwinięcie koordynacji ruchowej. 
  •  Zajęcia wpływają na poprawę koncentracji, kształtują poczucie rytmu, uczą samodyscypliny. 
  • Rozwija wrażliwość muzyczną, uczy wdzięku i płynności ruchu.
  Czytaj Więcej o: balet w przedszkolu

  2020-02-06

 • Bajkowy bal karnawałowy

  Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Nauczycielki przedszkola dołożyły wszelkich starań, by wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.
  Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy, smoka, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana... Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

  Czytaj Więcej o: Bajkowy bal karnawałowy

  2020-02-06