Nutki

 

 

 • "Dla Babci i Dziadka"

   

  Życzenia dla babci i dziadka muszą być wyjątkowe - tak jak osoby, które uczestniczą w życiu naszej rodziny.

  Dzieci będą składać życzenia swoim babciom i dziadkom w innej formie niż zazwyczaj. W tym roku będą to robiły poprzez nagrania internetowe.

  Każdy rozumie obecną sytuację, wszyscy zdążyliśmy się już do niej przyzwyczaić. Pomimo to każdemu jest bardzo przykro z tego powodu. Zaproszenie tak wyjątkowych gości do naszej przedszkolnej społeczności jest nie tylko wielkim szczęściem, ale również niezwykłym przywilejem.

   

  Moja Babunia najlepsza jest na świecie,
  a Wy zapewne o tym nie wiecie,
  ja Babcię kocham, ściskam za szyję,
  niech będzie zdrowa i sto lat żyje!

  Ile gwiazd w wieczornym mroku
  ponad naszym krajem lśni,
  tyle życzę Drogim Dziadkom
  jasnych i szczęśliwych dni.

  Czytaj Więcej o: "Dla Babci i Dziadka"

  2021-01-21

 • Bal karnawałowy w przedszkolu

  Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 21.01.2021r  gdzie odbył się wielki Bal Karnawałowy.

  Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w sali przedszkolnej można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

  Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu.  

  Czytaj Więcej o: Bal karnawałowy w przedszkolu

  2021-01-21

 • Wigilia w naszej grupie

  Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w naszej przedszkolnej rodzinie przeżywamy go bardzo uroczyście. W dzień przedszkolnej Wigilii 16.12.2020r. w każdej grupie i w całym przedszkolu od rana panowała radosna, ożywiona atmosfera.

  Czytaj Więcej o: Wigilia w naszej grupie

  2020-12-17