Smerfy

 • Jest Święto Taty i Dzień Strażaka, a dzisiaj mamy Dzień Przedszkolaka

  20 września odbył się Dzień Kreatywnego Przedszkolaka. Uroczyście odśpiewaliśmy hymn Akademii Pana Kleksa. Pani Agnieszka dostarczyła naszej grupie list z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, który został przysłany od Rzecznika Praw Dziecka pana Marka Michalaka. Życzył wszystkim dzieciom, aby Dzień Przedszkolaka był dniem szalonej zabawy i śmiechu od ucha do ucha.

  Czytaj Więcej o: Jest Święto Taty i Dzień Strażaka, a dzisiaj mamy Dzień Przedszkolaka

  2019-09-27

 • Cała Polska Czyta Dzieciom

  Czytający rodzice - wspierają przedszkolaków w rozwoju. Nasi wychowankowie codziennie poznają przygody bohaterów swoich ulubionych oraz nieznanych książek. Proponowane rodzicom spotkania mają na celu promowanie czytelnictwa wśród dzieci, ale też wśród dorosłych, poprzez ukazanie walorów głośnego czytania, do których należy: rozwijanie wyobraźni, stymulacja rozwoju małego słuchacza, wzbogacanie słownictwa, a przede wszystkim budowanie niezwykłej więzi między czytającym a słuchaczem. Warto pamiętać, że wspólne czytanie jest formą mądrego kontaktu z dzieckiem wspierającą stosowane przez rodziców metody wychowawcze.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Czytaj Więcej o: Cała Polska Czyta Dzieciom

  2019-09-27

 • Wycieczka do Teatru Kamienica w Warszawie

  W dniu 01.10.2019r. dzieci uczestniczyły w wyjeździe edukacyjnym do Warszawy. W Teatrze Kamienica oglądaliśmy spektakl "Czerwony Kapturek w wielkim mieście" - jest to współczesna wersja "Czerwonego Kapturka" z Babcią, Mamą, Wilkiem i Internetem w tle. Następnie uczestniczyliśmy w wasztatach prowadzonych przez aktorów dotyczących bezpieczeństwa. W dalszej części uczestniczyliśmy w interaktywnej, edykacyjno-rozrywkowej przestrzeni w "Muzeum Świat Iluzji", dzięki czemu podróż po zagadkowym świecie stała się jeszcze bardziej fascynująca dla każdego. 

  Czytaj Więcej o: Wycieczka do Teatru Kamienica w Warszawie

  2019-10-02