Wycieczka do Bombkolandii

W listopadzie przedszkolaki z grupy Słoneczek wybrały się na wycieczkę do Bombkolandii. Czekały tam na dzieci przeróżne atrakcje. Na początku Przedszkolaki dowiedziały się i zobaczyły jaką pracę trzeba wykonać by powstała bombka. Następnie dzieci samodzielnie malowały bombki. Udekorowane bombki zapakowane w pudełeczka dzieci dostały w prezencie do domu. Tego dnia nasza grupa również odwiedziła kino Cinema City, w którym obejrzeliśmy film animowany.Uśmiechnięte buzie przedszkolaków były potwierdzeniem, iż bajka bardzo się podobała. Wyjazdy edukacyjne to możliwość obserwacji, zdobywania informacji, które są podstawą trwalszej i bogatszej wiedzy. To nie tylko nabywanie umiejętności uczestniczenia w seansach filmowych, ale również wdrażanie do właściwych zachowań podczas pobytu w kinie.