"Idzie lasem Pani Jesień kolorowe kosze niesie"

Dary, Jesieni

No  i stało się, Lato za nami!!!.  Dopiero co łapaliśmy słońce na rozgrzanej plaży a dziś już witamy się z Jesienią. W walizce nadal mieszka letni morski piasek, a już w lesie kurki złocą się wprost na pyszną  jajecznicę.

22 Września w naszym przedszkolu odbył się Festiwal Jesiennej Piosenki. To był pierwszy występ naszych maluszków - "Piegusków".

Pieguski na przywitanie Jesieni zaśpiewały piosenkę o Zosi która wybrała się do sadu oraz piosenkę pt. "Cebulka i Buraczek".

Jesień to piekna pora roku.

Astronomiczna jesień wypada na 23 września, to wtedy właśnie rozpoczyna się kalendarzowa jesień. Jest to czas, w którym liście opadają z drzew, ptaki odlatują do ciepłych krajów a dzieci zbierają kasztany w pobliskich parkach.

Jesień to naprawdę cudowny czas.