"Święto Niepodległości"

W dniu 10 listopada 2020 r. nasza grupa świętowała Dzień Niepodległości. Pszczółki odświętnie ubrane „z biało-czerwonym akcentem” wzięły udział w zajęciach o tematyce patriotycznej. W tym roku stworzyliśmy wspólnie grę planszową pt. "Bieg po Flagę" i tym samym wykonaliśmy kolejne zadanie z międzynarodowego projektu pt. "Piękna Nasza Polska Cała". Jak co roku nasze przedszkole włączyło się w ogólnopolską akcję "Szkoła do hymnu" i odśpiewaliśmy o symbolicznej godzinie 11:11 "Mazurek Dąbrowskiego".  Słowem i piosenką oddaliśmy szacunek symbolom narodowym, symbolom walki o wolność i zwycięstwo oraz miłość do Ojczyzny.

Dla wszystkich naszych dzieci bijemy ogromne brawa za piękne odśpiewanie hymnu i piosenki "Polska- mój dom"!