"Super kolega - Super koleżanka"

W tym roku po raz pierwszy w naszej grupie został wprowadzony projekt edukacyjny "Super kolega" lub "Super koleżanka ". Celem projektu jest kształtowanie wśród naszych przedszkolaków szacunku dla drugiej osoby oraz zmotywowanie do  przestrzegania  pozytywnych oraz prawidłowych postaw i zachowań w relacjach między sobą. Wcześniej przedszkolaki podczas zajęć miały możliwość określenia cech charakteryzujących Dobrą Koleżankę i Dobrego Kolegę.  Z tym zadaniem poradzili sobie doskonale... W praktyce również wypadli bardzo dobrze!

Poniedziałek to bardzo wyjątkowy dzień, bo to właśnie wtedy  po całym tygodniu pracy wyłaniamy "Super kolegę/koleżankę". Wybrany przedszkolak otrzymuje odznakę "Super Kolegi" lub "Super Koleżanki" . Jest to nasze grupowe, małe święto i bardzo ważny moment dla każdego przedszkolaka!