"Dzień Pluszowego Misia"

Kto z nas nie miał w dzieciństwie swojego ukochanego pluszowego misia, takiego, bez którego nie można było zasnąć?

25 listopada swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel maluchów i najmilsza przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. :)

W tym roku również nie zapomnieliśmy o naszych ulubionych pluszakach, niestety nie mogliśmy ich gościć w naszej sali, ale poprzez zaplanowaną przez Panie zabawę mieliśmy je cały czas w sercach i myślach:)

Pomimo trudności dzień ten był bardzo radosny, dzieci z ogromnym zaangażowaniem opowiadały o swoich ulubieńcach. Nauczycielki przedstawiły historię tego święta, zwyczaje niedźwiedzi oraz najbardziej znane misie z bajek, liczyliśmy, tańczyliśmy, rysowaliśmy.  A na koniec odwiedził nas wyjątkowy gość "Pluszowy Miś" .:)

To był bardzo udany dzień.:)