"Mikołajkowe niespodzianki" - Spotkanie z Mikołajem i Śnieżynkami w przedszkolu

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Kiedy nadszedł długo oczekiwany dzień wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Wszystkie przedszkolaki wyszły na spotkanie z Mikołajem. Każda grupa na powitanie zaśpiewała piosenkę.  Niektóre dzieci po raz pierwszy witały Mikołaja w przedszkolu. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Mikołaj wręczył dzieciom prezenty. Zdjęcia z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

Mikołaju Święty dziękujemy za prezenty!  Życzymy Ci dużo zdrowia i zapraszamy za rok !!!! Uśmiech