"Uroczysty obiad wigilijny "

Uroczysty obiad wigilijny w naszym przedszkolu

Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię: radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. Dla wielu jest to czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania. Także w naszym przedszkolu nastał cudowny dla wszystkich czas – Boże Narodzenie.

16 grudnia od samego rana w grupie „BIEDRONECZKI” rozbrzmiewały kolędy i pastorałki. Dzieci w odświętnych strojach przygotowywały się do wigilijnego posiłku. Wreszcie nastała długo oczekiwana chwila – uroczysty obiad wigilijny. Pani Dyrektor złożyła Przedszkolakom,  Pracownikom przedszkola  świąteczne życzenia. Następnie wszyscy zasiedli do wigilijnego obiadu przy świątecznie udekorowanych stolikach.

Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają w dzieciach znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz przede wszystkim wzmacniają w nich bliskie i serdeczne relacje międzyludzkie.

Pragniemy złożyć wszystkim Rodzicom  najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych, rodzinnych i pełnych dziecięcej radości ( z trafionych prezentów) Świąt Bożego Narodzenia.