"Świąteczny czas, radosny czas"

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, który trwał od tygodni w naszym przedszkolu, zakończyła wspólna grupowa wigilia, która odbyła się 16 grudnia.

Dzieci w tym dniu wspólne kolędowały, dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzeń oraz zjadły wigilijny obiad.

W tym dniu odbyło sie róznież roztrzygnięcie grupowego konkursu pt. "Karta Bożonarodzeniowa" oraz uroczyste wręczenie nagród i dyplomów przez Panią Dyrektor Łucję Wieczorek. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudnym zadaniem,  ponieważ poziom prac był bardzo wysoki. Za wszystkie kartki dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy!

Natomiast wszystkim naszym dzieciom i Rodzicom życzymy spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu szczęśliwych chwil i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2021!