Koncert Bożonarodzeniowy

W dniu 21.12.2020 w naszym przedszkolu odbył się Koncert Bożonarodzeniowy.

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania w przedszkolu dzieci i nauczycieli. Taki radosny i świąteczny nastrój zapanował w przedszkolu 21 grudnia 2020r. kiedy wszystkie grupy przedszkole zaprezentowały swoje umiejętności wokalne podczas wspólnego Kolędowania. Spotkanie to było okazją do wzmocnienia i uściślenia wspólnych więzi a jednocześnie kultywowaniem tradycji kolędowania w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Koncert został nagrany, a nagranie będzie można obejrzeć na stronie przedszkola.