"Wiosna- kolorowa i radosna!"- ekologiczne powitanie wiosny

Wiosna kolorowa i radosna" to hasło przewodnie spotkania, które odbyło się 19 marca w naszym przedszkolu. Tego dnia odbył się w naszym przedszkolu „Eko-bal”, podczas którego świetnie się bawiliśmy.  Ten dzień rozpoczęliśmy od przygotowania ekologicznych strojów. Podczas prowadzonych zajęć dzieci wykonały zadanie  z układaniem wiosennych wzorów na kubeczkach, poznały symbole zwiastujące jej nadejście. Jednak najwiecej radości sprawiła dzieciom zabawa z nakrętakami. Plastikowe nakrętki dostarczają nam niezliczonych możliwości kreatywnej twórczości i zabawy z dziećmi, mogą stanowić również doskonaly materiał do nauki przez zabawę, tworzenia gier  i pomocy edukacyjnych. Na koniec odbył się kolorowy występ, podczas którego nasze przedszkolaki zaprezentowały swoje zdolności muzyczne i aktorskie.