Śniadanie Wielkanocne

W tradycję naszego przedszkola wpisało się Śniadanie Wielkanocne, przygotowane wspólnie przez dzieci i personel przedszkola. 26.03.2021r. to dzień w którym w przedszkolu zapanowała ciepła i świąteczna atmosfera.Przedszkolaki bardzo aktywnie włączyły się w przygotowania. Na świątecznym stole nie mogło zabraknąć jajka, szyneczki, chrzanu, cukrowego baranka, babki z ciasta i stroików z bukszpanu. Śniadanie zostało rozpoczęte wspólnym dzieleniem się jajkiem i składaniem sobie życzeń świątecznych, następnie zasiedliśmy do pięknego stołu zastawionego pokarmami wielkanocnymi.

Naszym przedszkolakom i ich rodzicom życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.