"1 czerwca Dzień Dziecka"

Początek czerwca to czas wyjątkowo lubiany przez wszystkie dzieci. Również nasze przedszkolaczki z radością świętowały swój dzień − Dzień Dziecka − na zorganizowanej przez nas wyprawie. :)

Główną atrakcją był statek, który na ten dzień zagościł w naszej sali, a Panie Moniki :) zamieniły się w marynarzy i piratów. W tym dniu zamiast codziennych zajęć, wybraliśmy się na poszukiwanie skarbu. Mieliśmy do wykonania mnóstwo zadań: "łataliśmy statki", przeżyliśmy sztorm na chuście :), rysowaliśmy kredą swoje podróżne mapy, sprawdzaliśmy swoje umiejetności podczas przenoszenia woreczków gimnastycznych na głowie, czy ataku "bombami" papierowymi :). Mieliśmy również "łowić" ryby - czyli łapać bańki mydlane :). Na koniec "przeciskaliśmy" się przez koła ratunkowe, aby wkącu szcześliwie dotrzec do szkatułki w której ukryte były pyszne słodyczki :).

To nie koniec atrakcji, które towarzyszyły nam tego dnia. Odrobina smakołyków - lody, chrupki, przedszkolne kino z popcornem, upominki dla każdego od Pani Dyrektor i już wszyscy byli bardzo, bardzo ooooo szczęśliwi. :)