"Złota jesień, skarby niesie"

W naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pod hasłem "Złota jesień, skarby niesie". Dzieci już od rana z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały  jesienne kompozycje i dekoracje w kąciku przyrodniczym. Kazdy przedszkolak wspolnie z rodzicami przygotowal jesienny wianek z darow jesieni. Wianki byly bardzo starannie wykonane i pieknie zdobily glowki kazdego dziecka. Następnie wszyscy zgromadziliśmy się na sali, gdzie czekało na nas wiele atrakcji. Pani Jesień w towarzystwie Jarzębinek przyniosła dzieciom wielki kosz pełnym darów: jabłek, gruszek, orzechów, kasztanów... Dzieci odgadywały zagadki związane z jesienią. Tego dnia personel przedszkola przygotowali również dla dzieci niespodziankę. Przedszkolaki miały okazję obejrzeć przedstawienie pt. „Rzepka”. Na twarzach dzieci zagościła nieopisana radość, a nie małą satysfakcję z występu dla najmłodszych mieli także sami aktorzy. Mieliśmy również okazje gościć tego dnia Małą Orkiestrę Dni Naszych, która zapewniła nam świetny koncert. Zapraszamy do fotogalerii! Dziekujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu cudownych wiankow dla naszych przedszkolakow!