"Pysznie, zdrowo, kolorowo - rusza nasze KUCHCIKOWO!"

Już od samego rana „Smerfy” miały bardzo pracowity dzień, ponieważ wszyscy zabraliśmy się do pieczenia pysznego ciasta ze śliwkami z okazji pierwszego dnia jesieni. Dzieci ochoczo i z pełnym zaangażowaniem wsypywały do garnka poszczególne składniki, a potem mieszały mikserem tak aby powstało ciasto, do którego można będzie wrzucić śliwki. Kiedy ciasto zostało wylane na blachę i wsadzone do piekarnika… niestety… nadszedł czas oczekiwania, który bardzo się nam dłużył… ale na pyszne wypieki zawsze warto czekać! :)

Z minuty na minutę w naszej sali, a potem już w całym przedszkolu rozchodził się niezmiernie apetyczny zapach... mmmmmm………. Zapachy te przyciągały do naszej sali ciekawskie „łasuchy” które do nas zaglądąły :)

Hurrrraaaa!!! Nareszcie upragniony moment ciasto upieczone! można jeść…! :)

Ciasto bardzo wszystkim smakowało, co zresztą widać na załączonych zdjęciach :) … zostały same okruszki…