Wielkie u nas świętowanie, przedszkolaków pasowanie

26.10.2021r. w naszym przedszkolu odbyło się Pasowanie na przedszkolaka. W naszej grupie uroczyście przystąpiła do pasowania na członka Akademii Pana Kleksa Rozalka. „Pasowanie na przedszkolaka” to pierwsza i jakże wyjątkowa uroczystość w życiu każdego dziecka, które po raz pierwszy rozpoczyna swoją przygodę z edukacją. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale dzieci trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, tańczyły. Po części artystycznej, dzieci złożyły ślubowanie, w którym obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać Pani, pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego „Aktu pasowania”.  Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń.