Wielkie u nas świętowanie - Przedszkolaków pasowanie!

"Przyrzekacie co dzień rano buzię mieć roześmianą?

Przyrzekacie nie płakać, nie szlochać, swoje Panie mocno kochać?

Przyrzekacie zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować?

Przyrzekacie grzecznie bawić się i fikać, w mig zjadać z talerzyka?

Przyrzekacie zostać zuchami i prawdziwymi przedszkolakami?

PRZYRZEKAMY!"

Dziś w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość - pasowanie na PrzedszkolakaOd samego rana trwały przygotowania, a w sali gromadzili się goście. Uroczystość rozpoczęła nasza Pani Dyrektor, a nastepnie nasze małe Biedroneczki zaprezentowały przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ! Po części artystycznej Pani Dyrektor wraz z grupą Smerfów oraz Pszczółek jednogłośnie postanowili z radością przyjąć Biedroneczki do społeczności przedszkolnej, po czym nastąpiło złożenie uroczystej przysięgi oraz akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego Przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor. Dla Biedroneczek było to wielkie przeżycie oraz nielada wyzwanie, któremu z powodzeniem podołali, o czym świadczyły liczne i gromkie brawa ze strony publiczności!