" Dzień Pluszowego Misia"

W dniu 25.11.2021r. przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko tego dnia przyniosło swojego ulubionego misia. Odbyła  się  misiowa parada, w ktorej dzieci pięknie zaprezentowały swojego pluszowego przyjaciela. Przedszkolaki spróbowały równiez narysować portret swojego misia. Jako podsumowanie wspólnie sprawdziliśmy swoją wiedze w "misiowym" quizie. W tym wesołym dniu na przedszkolaki czekało wiele innych atrakcji. Między innymi dzieci wziely udzial w interaktywnym spotkaniu ze spektaklem: "Sindbad", "Krolowa Sniegu", "Pocahontas" i "Pinokio", przedstawionym przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa. Dzieci bawily sie doskonale, szczegolnie przypadl im do gustu pokaz baniek mydlanych. Na zakonczenie kazdy widz otrzymal upominek - książeczkę z bajkowymi zagadkami. Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy.