Wizyta Pani z księgarni "Mądra Sowa"

29 listopada Biedroneczki miały przyjemność gościć w przedszkolu Panią z księgarni "Mądra Sowa".

Podczas tego niezwykle ciekawego spotkania dzieci miały możliwość poznania wielu ciekawych, angażujących pozycji książkowych dla maluszków oraz dla starszych dzieci. Ku radości dzieci - była także możliwość skorzystania z książeczek interaktywnych, co spotkało się z głośną i radosną aprobatą Przedszkolaków!

Dzieci wykazały się także wiedzą na temat różnicy między biblioteką a księgarnią. Znały także tytuły przedstawianych książek, m.in. "Król Lew", czy "Lokomotywa", a także ich treść! Spotkanie okazało się niezwykle owocne, a Biedroneczki wyszły z niego umocnione w przekonaniu, jak ważne jest czytanie książek!