Otwieramy drzwi do szczęścia :)

Społeczność Publicznego Przedszkola Nr 2 "Akademia Pana Kleksa" wczoraj (02.12.2021r.) uroczyście przystąpiła do Miedzynarodowego Programu - Happy Kindergarten. To był dzień szczególny gdyż rozpoczeliśmy kolejny rozdział i nową przygodę z programem. Symbolem otwarcia było, przekroczenie Magicznych Drzwi Szczęścia. Dzieciom tego dnia towarzyszyła muzyka oraz wesołe zabawy.

Program skoncentrowany jest na edukacji szczęścia i dedykowany ludziom i dzieciom edukacji przedszkolnej w Polsce i na świecie .

- My dorośli chcemy nauczyć się od dzieci, jak być szczęśliwym. Chcemy słuchać co sprawia, że dziecko jest szczęśliwe, uświadomić sobie i dzieciom, że z każdej trudnej sytuacji jest wyjście. A co najważniejsze - otwarcie mówić o uczuciach. Pamiętajmy, że każdy dzień jest początkiem dnia. Uśmiechasz się Ty, uśmiecham się ja!

Zapraszamy do odsłuchania https://youtu.be/8uLxdNuGLWg

#AkademiaPanaKleksa