Odliczanie czas zacząć!

Rozpoczął się Adwent - czas wyciszenia, czas przygotowania, czas oczekiwania na narodziny maleńkiego Jezuska...

W Akademii Pana Kleksa jest to magiczny czas, który celebrujemy razem poprzez wspólne kultywowanie naszych przedszkolnych tradycji. Do jednej z nich należy uroczyste rozpoczęcie Adwentu poprzez zawieszenie kalendarza adwentowego, skrywające w swych kieszonkach zadania do wykonania przez dzieci. Każdego dnia Przedszkolaki będą wykonywać po jednym poleceniu, a gdy ostatnie wyzwanie zostanie wykonane będzie to znak, że właśnie rozpoczynają się święta. Po każdym zrealizowanym zadaniu, Przedszkolaki otrzymują małą nagrodę, którą podzielimy po równo wraz z końcem Adwentu!

Każde dziecko będzie też odliczać dni do Bożego Narodzenia w swoim domu, wykorzystując do tego słodki kalendarz, który otrzymał w prezencie od naszej Pani Dyrektor!

Przed nami dużo pracy… Czeka nas pieczenie pierniczków, przygotowywanie stroików i świątecznych upominków, ale my się pracy nie boimy i z kolędą na ustach czekamy na ten wyjątkowy, jedyny taki dzień w roku!