W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia:)

Święta Bozego Narodzenia to czas najpiekniejszy, pelen radosci i wzruszen. Poprzedzony intensywnymi przygotowaniami.Rowniez w naszym przedszkolu juz na poczatku grudnia rozpoczelismy przygotowania do tego niezwyklego wydarzenia. Poprzez realizacje tematyki kompleksowej zwiazanej ze Świętami Bożego Narodzenia dzieci pogłębiają swoją wiedzę na temat obyczajow i tradycji bozonarodzeniowych. Głównym motywem zajęć jest Mikolaj, choinka, prezenty. Symbole zblizajacych sie świąt to takze przewodnie motywy prac plastycznych naszych przedszkolakow. Ponadto, dzieci z zapalem i duzym zaangazowaniem wykonuja różne ozdoby, ktore zawiesza na swiatecznym drzewku. Dzieci chetnie spiewaja koledy, pastoralki oraz piosenki o tematyce zimowo-swiatecznej. Czekają nas jeszcze pieczenie piernikow. Podsumowaniem tego pięknego czasu jest sesja świąteczna. Tu panie dołożyły  wszelkich starań, aby wyszła pięknie oraz byla świetną pamiątką dla naszych przedszkolaków.