"Świąteczne ozdoby na choinkę ..."

Zbliża się Boże Narodzenie, co oznacza, że każdy z nas powoli myśli o ubieraniu choinki i ozdabianiu domu w motywy świąteczne.

W przedszkolu klimat ten czujemy już od dawna. Ubraliśmy choinkę, upiekliśmy pierniczki, ozdobiliśmy je kolorowymi polewami, posypkami. Radośnie śpiewamy kolędy i pastorałki. Jest naprawdę świątecznie. :)

Teraz nadszedł czas na domowe przygotowania. Nie tylko sprzątanie pokoju, odkurzanie, wycieranie kurzu, ale przede wszystkim ubieranie choinki. Czy już kochani Rodzice zatroszczyliście się o piękne pachnące drzewko? To już najwyższa pora. :)

A My w przedszkolu przygotowaliśmy małe co nieco na Waszą świąteczną choineczkę. Od kilku dni z wielką radością i zapałem robimy z szyszek, orzechów, ze sznurka i wstążek aniołki, tak .. tak Świąteczne Aniołki na choinkę.

Zobaczcie sami jakie są urocze. :)