Bal Karnawałowy

Każdy przedszkolak czeka na ten dzień, a mianowicie BAL KARNAWAŁOWY!!! W tym dniu wszystkie sale przedszkolne zamieniły sie w sale balowe przystrojone balonami, serpentynami oraz różnymi postaciami baśniowymi, które zachęcały do wspólnej i radosnej zabawy. Dzieci przyszły do przedszkola w różnorodnych strojach: wróżek, księżniczek, superbohaterów, rycerzy, policjantów, czy żołnierzy. Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkie postacie.   Od rana panowała radosna atmosfera. Począwszy od tańców przy piosenkach znanych, zabaw muzycznych, czy zabaw ruchowych i zręcznościowych. Uśmiech  z twarzy nie znikał naszym kochanym misiów. Z żalem i smutkiem opuszczały naszą salę balową. Misie nie martwcie się, kolejny bal już za rok!

DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA PRZYGOTOWANIE STROJÓW KARNAWAŁOWYCH!