"Dzień Babci i Dziadka"

Styczeń to miesiąc kojarzący się z nowym rokiem, zimą oraz...Babcią i Dziadkiem. Ten czas zawsze był momentem intensywnych przygotowań każdej grupy do występów z okazji Dnia Babci i Dziadka. Niestety w tym roku jak i w poprzednim, pandemia odcisnęła piętno w każdej sferze naszego życia i nie ominęła również życia przedszkolnego.

Nasi Kochani Dziadkowie nie mogli nas odwiedzić w przedszkolu, ale ani przedszkolaki, ani my panie z grupy "Pszczółki" nie zapomnieliśmy o tych wyjątkowych członkach naszych rodzin.

Od czego przecież mamy Internet? :)

Bo czym byłby "Dzień Babci i Dziadka" bez wyśpiewanych piosenek, wyrecytowanych werszyków przez ukochaną wnuczkę, ukochanego wnuczka. Są one przecież najbardziej wartościowym prezentem.

My w tym roku poszliśmy dalej :) Nagraliśmy cały muzyczny "Koncert dla Babci i Dziadka", do obejrzenia którego Was Kochani Dziadkowie serdecznie zapraszamy.

A nasza cała przedszkolna załoga raz jeszcze życzy:

Wszystkim Babciom i Dziadkom dużo zdrowia, bo wszyscy wiemy, jakie jest ono ważne;

Dużo radości każdego dnia, bo przecież to uśmiech jest dla nas wszystkich najcieplejszym promieniem słońca, nawet gdy za oknem szaruga;

Dużo miłości, bo każdy z nas potrzebuje jej do życia;

I spełnienia wszystkich marzeń – pamiętajcie, drodzy Dziadkowie, że na marzenia zawsze jest dobry czas! :)