Babcia i Dziadek

Witam bardzo serdecznie odbiorców, a w szczególności nasze kochane Babcie i Dziadków z okazji ich święta i rodziców naszych przedszkolaków. W związku z pandemią chcemy poprzez nagranie złożyć wam życzenia i zaprezentować wiersz, piosenkę i taniec w wykonaniu dzieci z grupy „Jeżyki”.
W imieniu swoim , pani dyrektor Przedszkola Publicznego nr 2 i wszystkich pracowników przedszkola składam państwu serdeczne życzenia.
W tym trudnym czasie życzymy przede wszystkim zdrowia. Niech zawsze otacza państwa miłość i troska najbliższych. Proszę przyjąć nasze najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności. Niech wszystkie dni w roku będą dla państwa radosne i pełne rodzinnego ciepła, a dobro, którym dzielą się państwo na co dzień z innymi niech zawsze do państwa powraca.
Świat się zmienia , ale nie zmienia się jedno: miłość babci i dziadka. Nic nie jest w stanie zastąpić ciepła i serdeczności jaką dziadkowie potrafią okazywać swoim wnukom. Są państwo dla nich najlepszymi przyjaciółmi. Zawsze macie czas by ich wysłuchać,  gdy potrzeba służyć pomocą i radą. Dzisiaj to wnuki chcą umilić czas wszystkim babciom i dziadkom piosenką, wierszem i tańcem.