Dzień Babci i Dzień Dziadka - 21 i 22 Stycznia

Przed nami, jak co roku o tej porze, Dzień Babci i Dzień Dziadka - 21 i 22 stycznia.

W ten sposób honorujemy seniorów rodów, najstarszych członków naszych rodzin, których oczywiście szanujemy każdego dnia ale w Tych dniach szczególnie wyróżniamy.

Przedszkolaki jak co roku wierszem , piosenką składają w Tych dniach życzenia.

To właśnie dziś wnuczęta śpiewają i tańczą   dla Swoich Ukochanych „Dziadków”. Pieguski również włożyły wiele starań w przygotowanie występu , które zaprezentowane są na filmach nagranych z myślą o każdej Babci i każdym Dziadku z osobna .

Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmów i zdjęć z premiery wydarzenia pt : Kocham Babcię, Kocham Dziadka.

My ze swej strony dołączamy się do życzeń dzieci , życząc Państwu zdrowia, pociechy z wnucząt, radości na każdy dzień , spokoju i wielu powodów do zadowolenia.