"Życzenia dla Babci i Dziadka"

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i Dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia.
Z powodu koronawirusa w tym roku nie zobaczymy się na okolicznościowej uroczystości z okazji Waszego święta, ale bez życzeń się nie obędzie .Chcemy Wam drodzy Dziadkowie złożyć najserdeczniejsze życzenia w formie multimedialne, które znajdziecie na naszej stronie internetowej https://pp2akademiapanakleksa.pl/ w zakładkach grup.
Tymi krótkimi występami chcemy Wam podziękować za Waszą troskę i bezgraniczną miłość do swoich kochanych wnucząt. Mamy nadzieję, że za rok uda nam się spotkać osobiście w naszej Akademii.

Zyczenia dla Babci i dziadka

Zdjęcia Babcia i Dziadek