Biedroneczki szukają wielkanocnego zajączka!

Tuż przed Świętami Wielkiej Nocy, Biedroneczki wybrały się na plac przedszkolny w poszukiwaniu zajączka wielkanocnego. Zmotywowani i gotowi do pracy ubraliśmy się i wyszliśmy do ogrodu. Ku zaskoczeniu Biedroneczek, czekało na nie mnóstwo jajek! Jak się okazało - nie były to zwykłe jajeczka - w środku kryło się zadanie do wykonania i słodka nagroda!

Biedroneczki z ogromnym entuzjazmem, a wręcz w podskokach odnajdywały kolejne skarby i równie sprawnie wykonywały powierzone im zadania. W efekcie zdobyły wszystkie możliwe nagrody, czym podzieliliśmy się w naszej sali i spożyliśmy tuż po obiedzie.

Śmiechom i zabawie nie było końca, a temat jajeczek ukrytych w zakamarkach ogrodu ptrzedszkolnego był na ustach dzieci przez cały dzień!