Spotkanie z Policjantem

21 września 2022r. nasze przedszkole odwiedziła pani policjantka z Powiatowej Komendy Policji w Garwolinie. Celem spotkania było przybliżenie dzieciom zasad bezpiecznego poruszania się po drodze, właściwego zachowania się w stosunku do nieznanych osób i podróżowania samochodem. Utrwaliliśmy również numery alarmowe. Pani Policjantka zwróciła uwagę dzieci na kolor umundurowania oraz przybliżyła im na czym polega praca Policjanta. Największą jednak atrakcją był samochód policyjny, do którego dzieci miały okazję wsiąść i obejrzeć radiowóz. Najwięcej radości wzbudzało włączanie sygnałów alarmowych. To był dzień, który na długo pozostanie w pamięci dzieci.

Nauczyciele oraz Dzieci składają serdeczne podziękowania policjantom Powiatowej Komendy Policji w Garwolinie za poświęcony czas i ciekawe zajęcia. DZIĘKUJEMY!!!