WYCIECZKA DO TEATRU " GULIWER" ORAZ "KRAINY SENSORYSIÓW"

Dnia 04-10-2022r "Jeżyki" wybrały ię na wycieczkę do Warszawskiego teatru "Guliwer" na spektakl pt. "Pączek i pompon wracają do domu".

Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Dzieci  poznały zasady prawidłowego zachowania się w Teatrze.

Kiedy dotarły na miejsce, z wielką niecierpliwością czekały na rozpoczęcie spektaklu. Były zafascynowane miejscem, w którym się znajdowały. Ogromne wrażenie wywarła na nich sceneria oraz aktoży. Nie mogły oderwać oczu od tego co działo się na deskach teatru.

Następną atrakcją wycieczki był pobyt w sensorycznej sali zabaw oraz labiryncie sensorycznym.

Dzieci bawiły się wyśmienicie. Po zapoznaniu się przedszkolaków ze wszystkimi atrakcjami, odbyły się zabawy wykorzystujące elementy integracji sensorycznej, ćwiczyliśmy wszystkie nasze zmysły. Czas upłynął na wyśmienitej zabawie.

Słodkie uśmiechy, radosne opowieści są z pewnością dowodem na to, że wycieczkę można uznać za udaną.