Warsztaty LEGO

17 listopada w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty z wykorzystaniem klocków lego, przygotowane przez instruktorów prowadzących zajęcia. W czasie tego spotkania przedszkolaki uczyły się konstruowania różnego rodzaju postaci - zgodnie z podaną instrukcją.

Warsztaty miały charakter praktyczny. Biedroneczki z wielkim zaangażowaniem podjęły się z pozoru trudnego zadania, które okazało się dla wszystkich uczestników świetną zabawą! Mali inżynierowie konstruując i budując wykorzystując zaawansowany zestaw klocków LEGO rozwijali kreatywność, zdolności manualne i umiejętności techniczne. Samodzielne wykonanie budowli sprawiło dzieciom wiele radości i satysfakcji, umocniło ich wiarę we własne możliwości oraz zainspirowało i dało kolejną szansę na kształcenie twórczego myślenia.